Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich skład znaczy w cali naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie działają na wzbudzanie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich zadanie pomoże wykreować atmosferę zaufania i chcenia, w jakiej drugie kobiety będą Ci dużo miłe i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest dokładnie czyste i spokojne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, ale i w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę bezpieczeństwa oraz zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w towarzystwie
staniesz w wadze dominatora i przywódcy
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe informacje i zdobędziesz akceptację innych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w pomieszczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do unii infochemicznej, które tak przebywają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wyraża się natomiast, że substancje też nie mają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe prace w powszechnym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i pozwolą na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów podejmuje się w terminie, kiedy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak grają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną i wspierają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamie na własny problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy projekty są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim wydzielają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się zatem w własnej podświadomości.

aluramin

www.Alluramin24.com