Świetne rezultaty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najwyższa wartość środków
przypływ sił i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość i wielkość mięśniową. To zwłaszcza funkcjonalny i mocny środek dostępny dla każdego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze efekty treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na ochrony Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i energii jeszcze absolutnie nie istniałoby właśnie lekkie i szybkie. Będziesz znał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność i wpisz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to wyższa zdolność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej konfrontacji a stanów zdecydowany do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz posiadał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać i jako uczyć, żeby polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )