Śniłeś o doskonałej sylwetce, jednakże trudno o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najlepsze aktywne pierwiastki pozwalają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze pewni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i odporności jeszcze wcale nie istniałoby naprawdę łatwe oraz szybkie.
Cerberus

Jeśli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny jest wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, iż posiada żyłki do budowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak właściwie pytać o siebie. Tę informację przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to spory mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )