Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną może stanowić chora dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich kształt i strukturę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie dodają się zarówno dla kobiet, jak też dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na inny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te fakty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku oraz mają wysokie stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za czym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso