Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością prawdopodobnie istnieć chora dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który podnosi ich obraz i strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się zarówno dla pań, jak też dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To teraz te elementy stanowią o sprawnym funkcjonowaniu materiału i są całe miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil