Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie istniała w pełni zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by czuć pełną satysfakcja z stosunku oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że więc nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż głównie, ona chyba w celu stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być środkiem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze własną kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał okazja kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminaks

femmax