Untoxin – Czujesz się wiecznie zmęczony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w świadomości kapsułek. Skutek ten przeznaczony jest do używania w czasach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie że być efektem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się toż na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji ładnej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przemieszcza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy brać w trakcie czyli po posiłku, popijając dużą sumą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od przygotowania jego brania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego element.

Suplementy diety powinny stanowić umieszczane w temperaturze pokojowej w droga ważny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed słońcem i realizowaniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie zapewne żyć traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax promocja

Follixin promocja