Xtrasize – pigułki na powiększanie męskości

Xtrasize to tabletki, jakie są zrobić, że penis zarobi na długości i grubości. Oddziałują na zasadzie poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego wystawiony jest silny penis. Dzięki temu długość i grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty mają pojawić się po kilku dniach i powinna obecne żyć odpowiedniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do przyjęcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupować wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w korzystniejszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można dokonać po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc ma dać, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na karcie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które używane są od lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, iż w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest wygodny?

Preparat ten został przebadany i zrobiony do zakupu na kraju Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w dążeniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy mówiące o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki zawierają w własnym sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest mocno dużo ograniczona.

Xtrasize promocja

tani zytax

Vigrax