Różne sposoby na bycie modnym

Spora ilość pań ma znaczne kompleksy na tle swojej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nierzadko rzeczywistość jest taka, że faktycznie panie mają nieco kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które to spowodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe niż naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez wątpienia ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność. Do tego niech odcień naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, należałoby założyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu należy nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z kobiet chce takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo mniej.