Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą ci się pomocne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do członka w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.