Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo różnych powodów, które obejmują zarówno kłopoty fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to w większości wypadków choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido czy wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie erekcja libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowy klimat

Większa część mężczyzn doznaje stresu na skutek trudów w pracy albo problemów w związku czy w rodzinie. Może to owocować dużym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu produkuje hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Ciężko jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od kierownika zacząć go bić albo brać nogi za pas, w następstwie tego na ogół dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia i napięcie nie mają ujścia. Jeśli przez dłuższy czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich cialis w zelu
jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.