Dziewięć rad na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, iż kontakt fizyczny stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tania levitra
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie wzmaga napływ krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Zatem należałoby włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel